Direct contact? 0342 414 361
Veeg- of schrobmachines kopen, huren of leasen. Werkt u in een omgeving waar de vloer smeriger is dan u wenst? Een vieze, vette of stoffige vloer is totaal niet handig voor u of uw bedrijf. Bent u op zoek naar een veeg- of schrobmachine die perfect past bij het reinigen van uw vloer? Dan bent u bij ons aan het juiste adres! Wij leveren binnen no-time uw gewenste veegmachine in Den Haag.
Wij zijn onder andere actief in de plaatsen
Den Haag, Den Bosch, Utrecht en Eindhoven.
Wij zijn uw specialist voor wat betreft het leveren en onderhoud van veeg- en schrobmachines in Den Haag. Nieuw en gebruikt, huur, lease of koop. In onze showroom vindt u een dagelijks wisselend aanbod van minstens 150 machines. Deze zijn stuk voor stuk van toonaangevende merken zoals bijvoorbeeld:
We geven bij Metech net zo veel om het leveren van topkwaliteit als het leveren van een klantgerichte goede service.
Door deze aanpak zijn we leverancier van méér dan 5 bedrijven, alleen al in de regio Den Haag.
Wij streven er naar om binnen 24 uur een monteur op locatie te krijgen, mochten er zich problemen voordoen met de machine. Om u onze goede service aan te bieden, vindt u bij ons ook een aantal essentiële bijproducten. Met een goede vloerreiniger wordt uw vloer pas echt brandschoon.
Bent u er nog niet helemaal uit wat u precies zoekt? Geen punt. We geven u graag vrijblijvend advies. We hebben inmiddels duizenden klanten blij kunnen maken met onze machines, dus aan ervaring geen gebrek. Hoe groot is de oppervlakte die u veegt? In een grote hal is een elektrische veegmachine of een veegmachine op diesel een prima oplossing. Veegt u overdag op een openbare plek? Dan is het wel zo slim om te kiezen voor een stil apparaat met accu. Wat u ook nodig heeft om uw vloer schoon te krijgen, wij regelen het voor u.