De Meijer SR750C is een compacte opzit-schrobmachine die speciaal is ontwikkeld voor dagelijkse vloerreiniging in winkels, winkelcentra en andere publieke ruimtes. Dankzij de cilindrische borsteltechniek kan deze machine licht vuil eerst opvegen en daarna direct schrobben, waardoor vegen en schrobben in één werkgang gebeuren.
Het resultaat: efficiënte reiniging zonder extra stappen, ideaal voor vloeren waar dagelijks stof, zand en klein vuil terechtkomt.
De Meijer SR750C is uitgerust met een cilindrische borstel met voorveegfunctie. Tijdens het schrobben worden stof, zand en kleine vervuiling eerst opgeveegd en daarna verwijderd tijdens het reinigingsproces.
Het is belangrijk om te weten dat deze machine geen zware industriële veegmachine is. Hij is juist ontworpen voor dagelijkse vervuiling in winkels en winkelcentra, waar een nette vloer essentieel is voor de uitstraling van de omgeving.
In een winkelomgeving wil je reinigen zonder dat klanten of personeel er last van hebben. Daarom heeft de SR750C een laag geluidsniveau, waardoor hij ook tijdens openingstijden gebruikt kan worden.
De krachtige zuigmond zorgt ervoor dat het water direct wordt opgezogen, waardoor de vloer meteen weer droog en veilig beloopbaar is. Zo kunnen klanten gewoon blijven winkelen terwijl de vloer professioneel wordt gereinigd.
De SR750C is ontworpen voor ruimtes waar manoeuvreerbaarheid belangrijk is. Dankzij het compacte ontwerp en de kleine draaicirkel kan de machine eenvoudig door smalle doorgangen, langs schappen en tussen winkelstellingen manoeuvreren.
Dit maakt hem bijzonder geschikt voor locaties zoals:
Het opgeveegde vuil wordt opgevangen in een handige vuilbak met een inhoud van 8 liter. Hierdoor kan het vuil eenvoudig worden verwijderd zonder dat de hele machine hoeft te worden geleegd. De vuilbak is snel toegankelijk en maakt het dagelijkse onderhoud van de machine eenvoudig en efficiënt.
Voor extra veiligheid en zichtbaarheid is de SR750C uitgerust met heldere koplampen aan de voorzijde en een zwaailamp op de achterzijde.
Hierdoor is de machine goed zichtbaar voor bezoekers en personeel, zelfs in grotere winkelpassages of minder verlichte delen van een gebouw. Dit draagt bij aan een veilige werkomgeving tijdens het reinigen.
De Meijer SR750C is een opzitmachine, waardoor de bestuurder comfortabel kan werken tijdens langere schoonmaakrondes. De overzichtelijke bediening en ergonomische zitpositie zorgen ervoor dat de machine eenvoudig te besturen is.
Dit verhoogt niet alleen het gebruiksgemak, maar maakt het ook mogelijk om grotere oppervlakken efficiënt te reinigen.
De SR750C is ontwikkeld voor locaties waar dagelijkse reiniging belangrijk is voor uitstraling en hygiëne. In winkelcentra en retailomgevingen zorgt een schone vloer immers voor een prettige en professionele indruk.
Met zijn combinatie van compact formaat, voorveegfunctie, stille werking en hoge wendbaarheid is de Meijer SR750C een ideale oplossing voor het efficiënt reinigen van winkelvloeren.
Een veeg- of schrobmachine kopen doe je niet dagelijks. Om zeker te weten dat je de juiste machine kiest, wil je hem eerst in actie zien op jouw vloer. Vul onderstaand formulier in en een van onze medewerkers neemt contact met je op voor een demonstratieafspraak.
"*" geeft vereiste velden aan
Kijk hier als je meer weten of meer foto’s wilt zien van de Meijer SR750C of bekijk de brochure via de onderstaande knop.
We hebben altijd meer dan 700 machines op voorraad, waardoor we snel kunnen leveren.
Onze klanten waarderen ons met een 9,2. Dit zijn onafhankelijke reviews verstuurd vanuit Feedback Company
Of je nu op zoek bent naar een nieuwe machine of een gebruikte. We hebben altijd een machine die past binnen jouw budget.