De Meijer VR950WD+ is een krachtige veeg- en zuigmachine die speciaal is ontworpen voor het grondig schoonvegen van worteldoek in kassen, zonder het doek te beschadigen. Zo blijft jouw kas veilig, schoon en representatief. De scherpe draaicirkel zorgt ervoor dat je zelfs in smalle paden en hoeken goed uit de voeten kunt. De dikke banden en heldere verlichting maken de VR950WD+ geschikt voor intensief dagelijks gebruik in de tuinbouw.
Naast het vegen van worteldoek is de VR950WD+ ook uitstekend inzetbaar buiten de kas, zoals het erf of terrein rondom de kas. Lees hieronder meer over de speciale eigenschappen van deze veegmachine!
Ontvang adviesDit model is uitgerust met extra brede dubbele wielen, speciaal ontworpen voor gebruik op worteldoek. Zowel voor als achter. Zo voorkom je beschadiging van het doek én behoud je optimale grip. De banden zijn gemaakt van schuim (foam), waardoor ze niet lek kunnen gaan en nooit opgepompt hoeven te worden. Ideaal voor veilige en efficiënte schoonmaak in de kas.
Met de VR950WD+ kan je urenlang comfortabel werken. Hij is namelijk uitgerust met een comfortabele bestuurdersstoel en veel beenruimte, waarmee je goed zicht hebt rondom de machine. Dankzij de extra brede zijborstels veeg je strak langs de randen. De beschermbeugels en zijdelingse rollers voorkomen schade aan zowel jouw producten als de machine zelf.
Veeg tot 6.500 m² per uur met circa 4 uur werktijd op één lading. Hij wordt standaard geleverd met een lood-zuur accupakket, maar is op verzoek ook uit te breiden met een lithium pakket. Daarmee kan je hem tussentijds opladen en kan hem zonder problemen helemaal ontladen. Iets wat je bij lood-zuur accu’s beter kan vermijden. Vanwege de compacte afmetingen van de lithium accu, kunnen wij er zelfs 2 monteren in de machine, waarmee de werktijd zelfs verdubbeld wordt! Informeer naar de mogelijkheden.
De Meijer VR950WD+ is uitgerust met een krachtig zuigsysteem en een hoogwaardig filterpakket. Hierdoor blijft stof en vuil netjes in de machine en komt het niet op je planten of producten terecht. Zo werk je altijd hygiënisch en netjes, zonder overlast van opwaaiend vuil.
De VR950WD+ is niet alleen ideaal voor gebruik op worteldoek, maar ook perfect voor buiten de kas. Denk aan magazijnen, gangpaden en parkeerplaatsen. Dankzij de krachtige aandrijving en brede borstels veeg je moeiteloos ook buitenruimtes schoon.
Twijfel je of de VR950WD+ de beste keuze is voor jouw situatie? Laat ons weten waar je tegenaan loopt – we denken graag met je mee. Bij Metech hebben we een breed aanbod aan Meijer veeg- en schrobmachines die perfect inzetbaar zijn in en rondom kassen. Neem gerust contact op voor eerlijk advies of een vrijblijvende demonstratie. Samen vinden we de oplossing die werkt.
Vanwege de vele opties kan het een uitdaging zijn om de juiste machine te vinden. Onze adviseurs helpen je graag bij het vinden een reinigingsmachine die geschikt is voor jouw type vloer, soort vervuiling en oppervlakte. Vul het formulier in en wij nemen contact met je op voor vrijblijvend advies.
"*" geeft vereiste velden aan
We hebben altijd meer dan 700 machines op voorraad, waardoor we snel kunnen leveren.
Onze klanten waarderen ons met een 9,2. Dit zijn onafhankelijke reviews verstuurd vanuit Feedback Company
Of je nu op zoek bent naar een nieuwe machine of een gebruikte. We hebben altijd een machine die past binnen jouw budget.