*Bekijk alle (lease-)prijzen van onze MEIJER machines.
*Bekijk alle (lease-)prijzen van onze MEIJER machines.
Met de Tennant 6200 kun je zowel fijnstof als zware vervuiling opnemen. Deze compacte opzit-veegzuigmachine heeft een eenvoudige bediening en een ontwerp dat prettig overzicht geeft voor de bestuurder. Zo is het eenvoudig om te manoeuvreren in kleine ruimtes.
De borstels van deze veegzuigmachine zijn gemakkelijk te wisselen, zonder gereedschap. Ook een legen van de vuilbak gaat met het grootste gemak. Een van de extra opties voor de 6200 is een stofzuigerunit. Gaat u voor extra veiligheid, dan is ook verlichting of een bestuurdersbeschermrek beschikbaar om de overall performance van deze machine naar een niveau hoger te tillen.
Boek vrijblijvend een demonstratie om deze machine bij jou in actie te zien.
*Bekijk alle (lease-)prijzen van onze MEIJER machines.
De aanschaf van een reinigingsmachine is een investering voor langere tijd. Het is daarom ook belangrijk dat je een goede keuze maakt. Onze adviseur staat voor jou klaar en denkt graag met je mee! Vul het formulier in en wij nemen contact met je op voor advies.
Direct contact of prijs weten?
Een veeg- of schrobmachine is een grote uitgave. Zo’n machine koop je niet van het internet, maar moet je gezien hebben op je eigen vloer. Vul onderstaand formulier in en een van onze medewerkers neemt contact met je op voor een demonstratieafspraak. Tijdens het gesprek stellen we een aantal vragen zodat we de juiste machine voor jouw vloer meenemen!
Vul uw gegevens in en ontvang direct een prijslijst van onze machines.