*Bekijk alle (lease-)prijzen van onze MEIJER machines.
*Bekijk alle (lease-)prijzen van onze MEIJER machines.
De Taski 1255B is een compacte achterloop schrobmachine. De machine is wiel aangedreven wat het gebruik van de machine vergemakkelijkt.
De machine is ook voorzien van een speciaal uitgebalanceerde dweilmond in een ‘v’ vorm. Deze zuigt al het vuile water op en zorgt er voor dat de vloer zo goed als droog, dus gelijk weer bewandelbaar wordt. De bediening van de Taski 1255 is eenvoudig, het bedieningspaneel is uitgerust met een dashboard en eenvoudige symbolen zo is deze schrobmachine voor iedereen toegankelijk!
Boek vrijblijvend een demonstratie om deze machine bij jou in actie te zien.
*Bekijk alle (lease-)prijzen van onze MEIJER machines.
De aanschaf van een reinigingsmachine is een investering voor langere tijd. Het is daarom ook belangrijk dat je een goede keuze maakt. Onze adviseur staat voor jou klaar en denkt graag met je mee! Vul het formulier in en wij nemen contact met je op voor advies.
Een veeg- of schrobmachine is een grote uitgave. Zo’n machine koop je niet van het internet, maar moet je gezien hebben op je eigen vloer. Vul onderstaand formulier in en een van onze medewerkers neemt contact met je op voor een demonstratieafspraak. Tijdens het gesprek stellen we een aantal vragen zodat we de juiste machine voor jouw vloer meenemen!
Vul uw gegevens in en ontvang direct een prijslijst van onze machines.